Fotovoltaické elektrárny nové generace pro bytové domy

Střechy bytových domů nabízí velmi dobrou příležitost pro instalaci fotovoltaické elektrárny. Připravte se na možnost využít potenciál dosud nevyužitých ploch díky připravované legislativní změně zjednodušující rozúčtování dodané energie mezi nájemníky.

moderní komponenty
vše máme skladem

montáž již do 3 týdnů
od zaplacení zálohy

dlouhodobý servis
včetně revizí  

WallBox
Nabíjecí stanice

Online dohledové centrum
Nonstop hlídání výkonu

Servis FVE
Na 2 roky zdarma

Firmy a instituce

Jak probíhá spolupráce

Od podpisu smlouvy až do spuštění výstavby vaší nové fotovoltaické elektrárny uplyne s vyřizováním všech potřebných povolení a administrativních náležitostí cca 8 měsíců. Nejdelší časový úsek zabere získání stavebního povolení se souhlasným vyjádřením stavebního úřadu — 60 dnů. Námi deklarované lhůty jsou orientační a závisí na každém konkrétním případu, neboť jsme závislí na součinnosti příslušných úřadů.

1
Obdržení poptávky od zákazníka

Na základě obdržené poptávky kontaktujeme zákazníka, probereme s ním nezbytné náležitosti a domluvíme termín návštěvy našeho technického pracovníka v místě budoucí instalace FTV

2

Náš technický pracovník u zákazníka  na místě budoucí instalace naplánuje technické řešení samotné instalace FTV, toto se zákazníkem prokonzultuje a v případě odsouhlasení bude v krátké době  zákazníkovi zaslán návrh  provedení a kapacity nové FTV včetně cenové nabídky  a  smlouvy o dílo.

3
Po podpisu smlouvy o dílo zpracuje naše:
  • projekční oddělení energetickou studii na míru, instalační prováděcí projekt, včetně v případě potřeby statického posudku a požárně bezpečnostního řešení,
  • dotační oddělení žádost o udělení dotace, které odešle na příslušné úřady k vyřízení
  • administrativní oddělení připraví žádost o připojení k distribuční síti a toto odešle na příslušné úřady k vyřízení
  • oddělení inženýringu podá žádost o stavební povolení na příslušný stavební úřad, pokud to legislativa pro plánovaný instalovaný výkon FTV vyžaduje (do 50 kWp výkonu FTV není stavební povolení potřeba)
  • administrativní oddělení požádá ERÚ o udělení licence pro výrobu elektřiny, pokud to legislativa pro plánovaný instalovaný výkon FTV vyžaduje ( není potřeba do 50 kWp výkonu FTV)
4

Náš  profesionální montážní tým provede instalaci FTV  u zákazníka a celý  systém také zprovozní, vysvětlí zákazníkovi jeho funkčnost a ukáže mu, jak jednoduše ho může ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu. 

5

Revizní technik zkontroluje kvalitu a správnost provedení instalace a vystaví potřebnou revizi

6

Po schválení žádosti o připojení k distribuční soustavě a schválení žádosti o udělení dotace dojde k připojení nové FTV k síti 

7

Ihned po připojení do sítě pošleme veškerou dokumentaci na Státní fond životního prostředí. Jakmile úředníci dokumenty zpracují, vyplatí vám dotaci na účet.

8

Pak už jen vyrábíte vlastní elektrickou energii a šetříte vaše náklady

9

V případě reklamace zákazníka navštíví náš technický pracovník a  případnou vzniklou závadu v krátké době odstraní

Kontaktujte nás,
abychom Vám vypracovali nezávaznou nabídku

Po vyplnění poptávkového formuláře Vás kontaktujeme a dohodneme termín schůzky s naším technickým zástupcem.

Typ zařízení
Velikost objektu
0
m2
Děkujeme vám za vyplnění formuláře.
Brzy vás budeme kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.