Technické listy

Zjistěte, jaké jsou specifikace a vlastnosti jednotlivých komponent, a získejte tak možnost činit informovaná rozhodnutí o svém projektu.

Solární panely
LONGI

Solární panel LR5-72HPH

Vysoce účinné fotovoltaické moduly LONGi jsou široce používány po celém světě, od alpských pastvin po pouštní pustiny a od rybníků a zeleninových záhonů až po domácnosti. Produkty fotovoltaických modulů LONGi s ultra vysokou hodnotou jsou nadále přínosem pro zákazníky a místní ekonomiku svými výhodami „vyšší výkon, nižší degradace a vyšší spolehlivost“.

Měnič
Solax

Měnič Solax X3 G4

Společnost SolaX Power vyrábí již od roku 2013 hybridní měniče. Na trh nyní dodává nejdokonalejší verzí G, která nahrazuje extrémně úspěšnou třetí generaci X-Hybrid střídačů. Měnič Solax X3 G4. generace nabízí velký teplotní rozsah, odolnost vůči nepříznivým vlivům, výbornou asymetrii a vysoce rychlé nabíjení.

Baterie
Solax

Baterie Triple Power T-BAT SYS-HV

Bateriový systém Triple Power vyráběný společností Solax, nabízí možnost sériově instalovat až 4 baterie, takže lze vybudovat až 23kWh úložiště. Triple Power zahrnuje nejnovější technologii LFP, která zajišťuje mnohem bezpečnější instalace s širšími teplotními tolerancemi. S 10letou zárukou a 90% hloubkou vybití je baterie Triple Power flexibilním, praktickým a vysoce výkonným řešením pro ukládání energie.

Nabíjecí stanice
Solax

Nabíjecí stanice

Další možností, jak využít vyrobenou energii z fotovoltaické elektrárny je instalace nabíjecí stanice na elektromobily. V rámci dotace tak můžete získat navíc až 70 tis.Kč při instalaci dvou stanic. Pro více informací kontaktujte naše specialisty, kteří Vám pomohou projekt realizace připravit a následně s využitím dotace i zrealizovat.

Ostatní komponenty
TIGO

Solární optimizéry výkonu solárního panelu

Pomocí optimizéru lze optimalizovat dotčené panely nebo i celou instalaci na úrovni panelů. Díky optimalizaci na úrovni panelů lze realizovat také systémy s částečným zastíněním nebo různým uspořádáním panelů. To také umožňuje spínat pole panelu bez napětí.