O nás 

Jsme společnost, která Vám zajistí komplexní služby související s instalací fotovoltaické elektrárny na Váš rodinný dům, bytový dům, veřejnou či průmyslovou budovu, nebo na pozemek k takovému účelu určeném.

Proč zvolit právě naši společnost

Naše sesterská společnost vlastní široké portfolio komerčních i bytových nájemních nemovitostí, kde jsme v rámci optimalizace nákladů na spotřebu elektrické energie, vytápění a ohřev vody realizovali instalace fotovoltaických systémů. Díky těmto opatřením společnost dosáhla významného snížení provozních nákladů.

Během tohoto procesu byl vytvořen základní tým odborníků, který se neustále rozšiřuje a je schopen poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby při všech etapách realizace fotovoltaické elektrárny, včetně kompletního dodání prověřených technologických sestav.

Na rozdíl od některé konkurence máme všechny materiálové komponenty na námi nabízené sestavy vždy skladem a navíc jsme přímým dovozcem solárních panelů, střídačů a baterií. Disponujeme vlastním profesionálním pracovním týmem a nejsme závislí na subdodavatelích. Proto jsme schopni naše zákazníky provést celým procesem výstavby FVE v nejkratší možné době.

Námi používané fotovoltaické panely LONGI byly v prestižní srovnávací studii zařazeny mezi 5 nejkvalitnějších fotovoltaických panelů na světě!

Našim zákazníkům nabízíme zodpovědný, profesionální a férový přístup, a to zejména díky vlastnímu týmu odborníků a prověřeným přímým dodavatelům námi používaných technologií. 

Našim zákazníkům navrhneme fotovoltaickou sestavu optimálně podle jejich potřeby nebo alternativně s ohledem na maximální výtěžnost dostupných ploch a souvisejících dotačních titulů.

Našim zákazníkům zajistíme instalaci FVE na klíč, včetně vypracování energetické bilance, projektové dokumentace a vyřízení veškeré administrativy a potřebných povolení. 

Námi používané technologie i odborná způsobilost naší společnosti splňuje podmínky pro podání žádosti o dotaci Nová zelená úsporám a můžeme proto garantovat i její získání.